«
 1. Ana sayfa
 2. Haberler
 3. En eski ve en köklü forum sitesi satıldı

En eski ve en köklü forum sitesi satıldı

Türkiye’de forumların en eskisi olarak hafızalara kazınan İyinet satıldı. 

Bir süredir yola nasıl devam edeceği konusunda kararsız kalan İyinet, devir işlemleri sonrası yeni yapılandırması ile birlikte yoluna online alışveriş ile alakalı forum sitesi olarak devam edecek.

Sitede şuan için aralıksız olarak çalışmalar ve yenilemeler sürüyor, sistemsel olarak XenForo alt yapısı ile ayrı bir renk katılmış durumda. Köklü teknoloji forumları arasında nadir görülen Xenforo kullanım olarak diğer yazılımlardan bence daha esnek, doğru bir karar olmuş. Her ne kadar alışılmışın dışına çıkılsa da.

Yeni yapılandırmasında teknoloji,firma röportajları ve marka tanıtımlarına da ağırlık vereceği haberi gelecek dönemler için heyecan,yeni renk getireceğinin habercisi. Bilinen gerçek İyinet, geçmişten günümüze kadar bir çok kişinin ziyaret ettiği köklü bir yapıydı, son zamanlarda kırılmalar ve üyelerin isteklerini görmezden gelinmesi biraz zorlasa da şuan bu satın-alma sonrası eski üyelerinde tekrar yuvaya dönmesi ve eski günlerde olduğu gibi aktif olması bekleniyor.

Olasılık.Net olarak bizde kendilerine bu yolda başarılar diliyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Birolasilik Hakkında

avatar

Birolasilik

Bazıları sosyal sever.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

 1. Popüler Tarım

  Bence isabet olmuş
  Bir site neden üyelerinin T.C. kimlik numaralarını ister ki? Hala da istiyor 🙁

  • Birolasilik

   Tc numarası kısmı evet biraz sıkıntılı nokta umarım yakın zamanda ayrı bir metot geliştirilir ve uygulanır. Tc kimlik numarası toplayan sosyal platform vardı kapandı yakın zamanda, ora hakkında olmadık dedikodular da ortaya sürüldü aslı var yok bilinmez ama dedikodu çıkması sıkıntılı bir durum.

   • Popüler Tarım

    Milyon hatta milyarlarca insanın kullandığı sosyal medya platformları dahi böyle bir bilgi istemezken sen neden istiyorsun değil mi? Sitenin içinde ticarette olsa, bilgi alış verişi de olsa böyle bir bilgi istenmesini her ne sebep olursa olsun doğru bulmuyorum. TC kimlik numaramı vermeden bana konu açtırmayan zihniyetin forumu kapansın, batsın daha iyi, seviniriz…