«
  1. Ana sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ücretsiz domain veriyorum

Ücretsiz domain veriyorum

Merhaba arkadaşlar konu başlığında da belirtiğim gibi ücretsiz olarak domain veriyorum. Domain uzantıları com,net ağırlıklı. Almak isteyen yorum kısmından mesaj bırakması yeterlidir.

Domainleri neden verdiğimi de sizlere açıklayım aklınızda soru işareti olmasın. Ben strato adında ki domain firmasından domainleri temin ettim, çalışma prensiplerinden dolayı bu domainleri kullanmak istemiyorum. Domainlerin 1 yıllık kullanım süreleri mevcuttur bu süreçte kullanmak isteyen kullanır, daha sonra düşme ihtimaline karşı tekrar uzatmak isteyen sitede 10 özgün makale yazması takdirinde ben uzatabilirim, yok ben uzatırım diyen ise hesabını açar transfer ederiz.

Domain bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İlk paketimiz Çarpışma dizisi adresi olacak, bu isimler biraz sıkıntılı alan anları olabilir. İsteyen kullanır ya da kullanmaz kendi fikri.

carpismadizisi.com
carpismadizisi.net

İkinci paketimiz Konkordato ile alakalı bu domainler değerli alan anları son zamanlarda arama konularında üst düzeyde olan domainler.

konkordatoilaninedir.com
konkordatoilaninedir.net

Üçüncü paketimiz yine konkordato ile alakalı ve yine güzel alan adları.

konkordatoilani.info
konkordatoilani.net

Yukarıda belirtiğim gibi domainler şuan aktif durumda kullanmak isteyen yazabilir. Domainleri kullanmak isterseniz hostingde ücretsiz olarak verilecektir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Birolasilik Hakkında

avatar

Birolasilik

Bazıları sosyal sever.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *