«
  1. Ana sayfa
  2. Hazır Sistemler
  3. WordPress anket eklentisi

WordPress anket eklentisi

Merhaba arkadaşlar basit bir konu ile bilgi paylaşımına devam edelim.

Bu yazımız her blog sitesi için geçerli değildir. Blog alanında benim gibi başlangıç seviyesinde olan kullanıcılar için küçük bir bilgi. Blog sitesini oluşturdunuz ve kurmuş olduğunuz temada anket oluşturma özelliği yoksa bu yolu takip edebilirsiniz.

Wpforms Eklentisi


Geliştirici: WPForms

WpForms eklentisi en iyi WordPress iletişim formu eklentilerinden bir tanesidir. Geliştisicisi WPForms’dur ve 1M. üzeri aktif indirim ve sürekli olarak güncel olması ile listede yer almaktadır. Eklentinin pro olanı daha sağlıklı ve geniş anket seçenekleri sunar. Anket eklentisini oluşturduktan sonra sitenizin her hangi bir yerine yerleştirebilir, farklı seçenekler ile bir den fazla oy verme olanağı sağlar.

WP-Polls Eklentisi


Geliştirici: Lester ‘GaMerZ’ Chan

WP-Polls eklentisi, WordPress anket eklentilerinden bir diğeridir. Bu eklenti WP-Forms kadar aktif indirime sahip olmasa da listede en yakın takipçisidir. 100bin üzeri indirim ve güncel tutulması ile birlikte anket eklentileri arasında kendisini cazip kılar.

Yukarıda iki adet eklentiye yer verdim, listeye bir kaç tane daha eklenebilirdi. Ben kendim güncel olarak indirim oranı yüksek, geri bildirimleri sağlıklı olan 2 tanesine yer verdim. Sizlerde bize kullanmış olduğunuzu önerebilirsiniz, listeye ona göre eklerim.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Birolasilik Hakkında

avatar

Birolasilik

Bazıları sosyal sever.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *